Masterclass Bordopmaak
Masterclass Bordopmaak
Bij Les Amis worden onze gerechten met veel zorg bereid en het is een bijzondere uitdaging om dat terug te zien in de opmaak van de borden. ‘Het oog wil ook wat’ is onze keuken absoluut van toepassing.
Vanwege het succes van afgelopen jaar geven Marlon Offerman en Marja Stam weer de nodige adviezen en tips over hoe een bord mooi op te maken.
Het wordt een combinatie van theorie en oefeningen om zelf aan de slag te gaan met het opmaken van je eigen bord.
Wat kun je verwachten tijdens deze masterclass?
Onder het genot van een kop koffie of thee, krijg je in een interactieve presentatie uitleg over het gebruik van diverse kleuren, vormen en verbanden op je bord. Tijdens deze presentatie ga je voor een recept op papier zelf een opmaak ontwerpen. Aan de hand van een aantal tips komen vervolgens de ‘do’s en don’t’s ’ van de wijze van bordopmaak uitgebreid aan bod. Daarna ga je in de keuken met een aantal ingrediënten zelf aan de slag om een zo mooi mogelijk bord op te maken. Tenslotte spreken wij de resultaten gezamenlijk door en kiezen wij het fraaiste bord!
Let wel: de producten liggen veelal rauw op het bord, dus een gezamenlijke maaltijd zit er niet in! Het gaat tenslotte om het plaatje.
Inschrijving en betaling
Meld je aan via de website en betaal via iDEAL. De prijs is inclusief koffie, thee en de te gebruiken ingrediënten. Er is ruimte voor maximaal 15 deelnemers. Wij verwachten veel interesse, dus wees er voor aanmelding snel bij. De masterclass is in eerste instantie bedoeld voor alleen leden.
Heb je vragen, neem dan contact op met de Masterclasscommissie.
Mocht je onverhoopt toch verhinderd zijn, meld je dan zo spoedig mogelijk af via de website. Daarmee geef je andere leden nog een kans mee te doen! Dit kan kosteloos tot uiterlijk een week voor de betreffende datum.
Namens de Masterclasscommissie,
Marlon Offerman en Marja Stam